E-TİCARET SİTESİ

Nedir Bu E-Ticaret Paketi

İnternet üzerinden ürün satıp kredi kartı ile ödeme almak isteyen müşterilerimiz için hazıro larak sunduğumuz bir internet sitesi paketidir. Müşterilerimiz sadece ürünleri eklemekte ve sipariş durumlarını takip etmektedir.

Bir çok bilindik firma gibi ilk yıl uygun fiyat verip ikinci yıl yine o fiyata yakın bir tutar talep etmeyiz. Yazılım ve tasarım size aittir ücret bir kereye mahsus alınır. Sadece alan adı ve hosting paketinizi yenilersiniz. Dilediğiniz hosting firması ile çalışmakta özgürsünüz.

Hosting

Web sitenizin tasarımının barındırıldığı yerdir her internet sitesinin bir hosting paketi olmak zorundadır. Ucuz ve pahalı hosting paketleri vardır temel olarak hepsi aynı ihtiyacı karşılar.

Arabalar ile bir örnek verebiliriz. Tofaş marka eski model bir araba da arabadır ve ayağınızı yerden keser BMW Marka son model bir arabada aynı işi yapar. Ancak arabalarda olduğu gibi hosting paketlerinde de kalite özellik ve fiyat farkı bulunmaktadır. Biz ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacak bir paket sunmaktayız.

NOT: Hosting ve Domain paketleri her sitede olduğu gibi yıllık olarak yenilenmek zorundadır.

Domain (Alan adı)

İnternet sitenizin adıdır müşterilerinizin sitenizi bulabilmesi için gereklidir .com .net .com.tr gibi uzantılar içermektedir. Her sitenin bir alan adı bulunmak zorundadır ve yıllık olarak yenilenmektedir.

SSL Sertifikası

Sitenizin güvenilir olarak görünmesi ve Google sıralamasında daha yüksek sıralarda görünebilmesi için gereklidir. Hosting paketine dahildir ve onunla beraber otomatik yenilenmiş olur.

CDN Servisi

Web siteniz özellikle Türkiye lokasonu dışına da hizmet veriyorsa önemlidir. Web sitenizin tasarımını aynı anda bir çok farklı ülke lokasyonunda barındırır ve son kullanıcıya en yakın olan lokasyondan hizmet vererek sitenizin hızlı açılmasını sağlar. Ayrıca sitenizin yükünü azaltır saldırıları önler.

Kurumsal Mail Adresi

isim@sitenizinadi.com gibi sitenizin adresini içeren sizi kurumsal gösteren tamamen size ait bir mail adresidir. Hosting paketiniz ile birlikte yenilenmektedir.

10 Sayfalık Web Sitesi

Bu seçenek 10 farklı internet sitesi gibi anlaşılabiliyor öyle değildir. Ana sayfa , hakkımızda , hizmetlerimiz gibi sizin tercih edip seçeceğiniz sitenizin içerisinde bulunacak 10 farklı sayfayı temsil etmektedir.

Tasarımlarımız SEO uyumlu ve hızlıdır. Google page speed skorunuz yüksek olacak google sıralamasında daha iyi sonuç alacaksınız. Şunu unutmayın sitenizin tasarımı ne kadar güzel olur ise olsun müşteriler sizi bulup o siteyi görüntülemiyor ise hiç bir işe yaramaz.

Biz SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu ile Google sıralamanızı organik olarak yükselterek daha fazla müşteriye ulaşmanızı amaçlıyoruz. Bu sayede web siteniz masraf olmaktan çıkıp yatırıma dönüşüyor.

Google Search Console Kaydı

Web sitenizin google arama motoruna kaydedilmesi site haritasının yüklenmesi ve Google üzerinde hızlı şekilde indexlenmesi (bulunabilir olması) için gerekli bir işlemdir.

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım

Sitenize Bilgisayar , Telefon ve Tablet bilgisayardan girildiğinde görüntünün bozulmasması ve kolay kullanılabilirlik için mobil uyumlu tasarım sağlanmaktadır. Özellikle günümüzde her kullanıcının cebinde akıllı telefon olduğunu ve internet üzerinden yapılan aramaların %80 inin mobil cihazlardan yapıldığı düşünülür ise çok önemli bir özelliktir.

Yönetim Paneli

Sitenize dilediğiniz kadar yazı sayfa ve ürün ekleyebilirsiniz. Yönetim paneli ile kontrol sizin elinizde.

Ek olarak Kurumsal siteler ve E-Ticaret Sitelerinde alan adı ve hosting yönetim panelleri de müşterilerimize verilmektedir. 

Google AMP Uyumluluğu

Hızlandırılmış mobil sayfalar ile mobil cihazlara daha kaliteli içerik sağlayabilir SEO paunınızı yükseltebilirsiniz.

Google Analytics Kurulumu

Sitenizi ziyaret eden cihazları ip adreslerini kitleleri ve özelliklerini takip edebileceğiniz bir çok istatistiği görüntüleyebileceğiniz ve strateji geliştirebileceğiniz Google Analytics aracının sitenize kurulumu yapılmaktadır.

Temel SEO Paketi

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu ile sitenizin arama motorlarında yüksek konumlarda çıkmasını amaçlıyoruz. Temel Seo Paketi bir seo eklentisi ve site içi seo işlemlerini içermektedir.

İleri seviye Seo için sitenize ücretli trafik çekmek ve Kaliteli backlinkler almak sizin için faydalı olacaktır. Dilerseniz SEO paketlerimizi de inceleyebilirsiniz.

İyzico Sanal Pos Entegrasyonu

Sanalpos entegrasyonu ile kredi kartı ile ödeme alabilmeniz sağlanmaktadır. Bu işlem için vergi levhanızın olması gerekmektedir. 

Sanalpos firması olarak iyzico tercih ederiz çünkü tüm bankalar ile sorunsuz çalışan ve sürekli güncellenen bir alt yapısı ve güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bir çok büyük firma iyzico firması ile çalışmaktadır.

Sabit ücret ödemezsiniz yaptığınız satışlardan %2,79 +0,25 TL Komisyon kesilmektedir satış hacminiz yükselir ise özel teklif alıp komisyon oranını düşürtebilirsiniz. Dilerseniz daha detaylı bilgi için iyzico.com internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Eğer bir vergi levhanız yok ise E-Ticaret ile amatör olarak ilgileniyorsanız Kurumsal Web Sİtesi paketimizi satın alarak yine sınırsız ürün ekleyebilirsiniz. Sadece Sanal Pos entegtrasyonundan mahrum kalırsınız kapıda ödeme veya havale /eft ile satış yapabilirsiniz.

E-TİCARET SİTESİ

5000 TL

İsteğe Bağlıdır.

Ödemelerinizi Kredi kartı , Havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Kredi kartlarına vade farkı ile taksit imkanımız bulunmaktadır.

NOT: Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.