İŞLETME WEB SİTESİ

Nedir Bu İşletme Web Sitesi Paketi

Küçük ve orta ölçekli işletmelere ve esnaflarımıza özel bütçelerini yormayacak ancak ihtiyaçlarını karşılayacak bir web sitesi paketidir. Peki neler içerir ?

Hosting

Web sitenizin tasarımının barındırıldığı yerdir her internet sitesinin bir hosting paketi olmak zorundadır. Ucuz ve pahalı hosting paketleri vardır temel olarak hepsi aynı ihtiyacı karşılar.

Arabalar ile bir örnek verebiliriz. Tofaş marka eski model bir araba da arabadır ve ayağınızı yerden keser BMW Marka son model bir arabada aynı işi yapar. Ancak arabalarda olduğu gibi hosting paketlerinde de kalite özellik ve fiyat farkı bulunmaktadır. Biz ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacak bir paket sunmaktayız.

NOT: Hosting ve Domain paketleri her sitede olduğu gibi yıllık olarak yenilenmek zorundadır.

Domain (Alan adı)

İnternet sitenizin adıdır müşterilerinizin sitenizi bulabilmesi için gereklidir .com .net .com.tr gibi uzantılar içermektedir. Her sitenin bir alan adı bulunmak zorundadır ve yıllık olarak yenilenmektedir.

SSL Sertifikası

Sitenizin güvenilir olarak görünmesi ve Google sıralamasında daha yüksek sıralarda görünebilmesi için gereklidir. Hosting paketine dahildir ve onunla beraber otomatik yenilenmiş olur.

CDN Servisi

Web siteniz özellikle Türkiye lokasonu dışına da hizmet veriyorsa önemlidir. Web sitenizin tasarımını aynı anda bir çok farklı ülke lokasyonunda barındırır ve son kullanıcıya en yakın olan lokasyondan hizmet vererek sitenizin hızlı açılmasını sağlar. Ayrıca sitenizin yükünü azaltır saldırıları önler.

Kurumsal Mail Adresi

isim@sitenizinadi.com gibi sitenizin adresini içeren sizi kurumsal gösteren tamamen size ait bir mail adresidir. Hosting paketiniz ile birlikte yenilenmektedir.

5 Sayfalık Web Sitesi

Bu seçenek 5 farklı internet sitesi gibi anlaşılabiliyor öyle değildir. Ana sayfa , hakkımızda , hizmetlerimiz gibi sizin tercih edip seçeceğiniz sitenizin içerisinde bulunacak 5 farklı sayfayı temsil etmektedir.

Tasarımlarımız SEO uyumlu ve hızlıdır. Google page speed skorunuz yüksek olacak google sıralamasında daha iyi sonuç alacaksınız. Şunu unutmayın sitenizin tasarımı ne kadar güzel olur ise olsun müşteriler sizi bulup o siteyi görüntülemiyor ise hiç bir işe yaramaz.

Biz SEO dediğimiz arama motoru optimizasyonu ile Google sıralamanızı organik olarak yükselterek daha fazla müşteriye ulaşmanızı amaçlıyoruz. Bu sayede web siteniz masraf olmaktan çıkıp yatırıma dönüşüyor.

Google Search Console Kaydı

Web sitenizin google arama motoruna kaydedilmesi site haritasının yüklenmesi ve Google üzerinde hızlı şekilde indexlenmesi (bulunabilir olması) için gerekli bir işlemdir.

Mobil Uyumlu (Responsive) Tasarım

Sitenize Bilgisayar , Telefon ve Tablet bilgisayardan girildiğinde görüntünün bozulmasması ve kolay kullanılabilirlik için mobil uyumlu tasarım sağlanmaktadır. Özellikle günümüzde her kullanıcının cebinde akıllı telefon olduğunu ve internet üzerinden yapılan aramaların %80 inin mobil cihazlardan yapıldığı düşünülür ise çok önemli bir özelliktir.

İŞLETME WEB SİTESİ

2500 TL

İsteğe Bağlıdır.

Ödemelerinizi Kredi kartı , Havale veya EFT ile yapabilirsiniz. Kredi kartlarına vade farkı ile taksit imkanımız bulunmaktadır.

NOT: Fiyatlarımıza KDV dahil değildir.