Web Tasarım Hizmetimiz

YDZ Bilişim olarak Web Tasarım , İnternet Sitesi Kurulumu , E-Ticaret sitesi yani (Online Satış Sitesi) kurulumu hizmetleri vermekteyiz.

İnternet sitesi kuranlar veya internet sitesi yaptırmak istiyorum gibi bir google araması yaptıysanız doğru adrestesiniz demektir.

Web tasarım ajansları arasında kaybolmayın.

Eğer siz de uygun fiyatlı ve kaliteli bir internet sitesine ihtiyaç duyuyorsanız bize ulaşabilirsiniz.

Web Sitesi (İnternet Sitesi) Nedir ?

Web sitesi namı diğer internet sitesi internet üzerinde var olan bir alandır. Siz de internette varlık göstermek için web sitesi kurdurabilir yaptığınız işi , ürün ve hizmetlerinizi internet üzerinden tanıtabilirsiniz.

İnternet Sitesi Neden Önemli ?

Günümüzde herkesin elinde akıllı cep telefonu ve internet bağlantısını olduğunu düşünürsek artık kartvizit ve broşür devrinin bittiğini anlayabiliriz.

İnsanlar neye ihtiyaç duyarlarsa duysunlar hemen ceplerindeki telefonlar aracılığı ile internet üzerinden arıyor ve aradıklarına çok hızlı ve kolay ulaşıyorlar. Hem de alternatifleri ile birlikte.

Örneğin kapıda kaldınız ve bir çilingire mi ihtiyacınız var ? Kartvizit yada broşür mü ararsınız yoksa internetten hemen çilingir mi ararsınız ?

Tabi ki internetten hızlıca çilingir ararsınız hem de aradığınız çilingir yüksek teklif verirse alternatiflere de internetten kolayca ulaşabilirsiniz.

Bu örneği de göz önünde bulunarak günümüzde yaptığınız işinizi internet ortamına taşımazsanız müşterileriniz git gide azalır ve zaman içinde sektörden silinirsiniz.

Daha fazla geç kalmayın ve siz de işinizi internete taşıyın. Nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız bizi arayın sizin için biz internet sitesi ve internet reklamlarınızı kuralım.

İnternet Sitesi Fiyatları 2022

İnternet sitesi fiyatları taleplerinize ve isteklerinize göre değişiklik gösterebilmektedir. Örneğin E-Ticaret sitesi istiyorsanız ve internet üzerinden online satış yapacaksanız fiyat farklı olurken kişisel bir firma sitesi isterseniz farklı olmaktadır.

Biz size kendi fiyat tarifelerimizi açık ve net olarak yazalım.

Firma Tanıtım Web Sitesi: 2500 TL – Hosting + Domain + SSL sertifikası dahildir ve Google Ads kurulumunuz hediye olarak yapılır. (Google Ads nedir diye merak ediyorsanız aşağıda açıklayacağım.)

E-Ticaret Sitesi (Online Satış Sitesi) – 5000 TL – Hosting + Domains + SSL seritikası ve Sanalpos Entegrasyonu dahildir. Vergi levhanız yoksa dahi kredi kartı ile ödeme almanızı sağlıyoruz.

Kişisel Blog Web Sitesi: 3000 TL – Hosting + Domain + SSL sertifikası dahildir ve Google Ads kurulumunuz hediye olarak yapılır. (Google Ads nedir diye merak ediyorsanız aşağıda açıklayacağım.)

Google Ads Nedir ?

Yukarıda Google Ads kurulumunu ücretsiz yaptığımızdan bahsettik şimdi google ads nedir diye aklınıza soru işareti oluştu biliyorum.

Google Ads sizin google reklam hesabınızdır web sitenizi kurduktan sonra müşterilerin sizi hızlı bir şekilde bulmasını yani google aramalarında üst sıralarda çıkmak istiyorsanız.

Google reklamları ile hızlıca yukarılarda çıkabilirsiniz. Reklamsız bir web sitesi size müşteri getirmez tabi SEO çalışması yoksa. Hızlı şekilde müşteri kazanmak için Google reklamlarını tavsiye ediyoruz.

Google reklamları ile ilgili detaylı bilgi almak isterseniz size seve seve anlatabiliriz. Bize 0543 418 43 98 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Pahalı Site ile Ucuz Site Arasında Ne Fark Var ?

Bir çok müşterimiz bizi aradığında başka yerlerden de fiyat almış oluyorlar kendilerine biz fiyat verdiğimizde ise piyasada 6000 – 10.000 Tl arası fiyat aldıklarını söylüyorlar.

Bizim uygun fiyat vermemiz müşterileri biraz korkutuyor olabilir. Ucuzsa vardır bir sıkıntısı gibi bir düşünceye sebep oluyor.

Aslına bakarsanız web sitesini kim yaparsa yapsın maliyet olarak sadece hosting ve domain var.

Bayi hosting kullandığımızdan bizim hosting maliyetimiz çok düşük site başına 400 TL gibi bir rakama denk gelmektedir. SSL sertifikası ise hosting ile beraber ücretsiz gelmekte.

Ayrıca full sınırsız hosting kullandığımızı da belirtelim.

2. Masraf ise alan adı Şuan ortalama 200 – 250 TL arası değişiyor. Buda demek oluyor ki ben bir internet sitesi kurduğum zaman cebimden çıkan tutar maksimum 650 TL geri kalan tutar tamamen kar olarak bana gelmekte.

İnternet sitenizi kim yaparsa yapsın ortalama olarak masrafları aynıdır kalan tutar sadece işçilik için ödediğiniz bedeldir.

Bir firma tanıtım sitesi 1 iş gününde bitirilip yayına alınabiliyor. Bazı firmalar müşterilerimize 1 hafta 1 ay gibi komik süreler söylemekteler.

1 hafta sonra teslim edeceğini söylemesi o ajansın 1 hafta boyunca aralıksız sizin sitenizi yapacağı anlamına gelmiyor. İş yoğunluğundan sizi erteliyor olabilir veya fiyatı şişirmek ve çok uğraştık imajı vermek için size yüksek süre söylenir.

Sonuç olarak yüksek fiyatlı web sitesi ile düşük fiyatlı web sitesi arasında genel olarak pek bir fark yok.

Firmalar tarafından göz boyamak için bu işi çok bilmeyen kişilere söylenen çeşitli özellikler vardır.

Mesela siteniz responsive yani mobil uyumlu olacak biz mobil uyumlu yapıyoruz diyorsa bir firma bilin ki sadece laf kalabalığı yapıyordur çünkü günümüzde tüm siteler mobil uyumlu ve responsive olarak yapılmaktadır.

Ek olarak sınırsız trafik , sınırsız mail adresi , sınırsız dosya , yönetim paneli gibi özellikler söylenirse bunlarda laf kalabalığı çünkü biz ucuza verdiğimiz 2500 tl lik pakette dahi bunları sunuyoruz.

Kısacası yüksek fiyatlar ödeyip pahalı bir site yaptırmak site bir şey kazandırmaz gelin sürümden kazanç sağlayan web tasarım ajansı YDZ Bilişim yani bizimle çalışın. Tasarruf ettiğiniz parayı reklamlarınıza yatırın ve işinizi büyütün.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir